> Zásahy 2023

Před 20 hodinou večer jsme vyjeli společně s CHS Chrudim k dopravní nehodě 2 osobních automobilů. Více informací zde ..
Zpráva od HZS Pardubického kraje.

Vážná dopravní nehoda blokuje silnici I/17.
Před dvacátou hodinou 25. 11. 2023 vyjely jednotky z Heřmanova Městce a Chrudimi k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala na silnici I/17 mezi obcemi Heřmanův Městec Nový Dvůr a Bylany. Místo události je po dobu odstraňování následků nehody uzavřené. Při nehodě se zranilo pět osob, jednu osobu museli hasiči vyprostit za pomoci hydraulického nářadí. Zraněné osoby si převzala do péče Zdravotnická záchranná služba, která je následně transportovala k dalšímu ošetření. Hasiči zajistili vozidla proti požáru a sorpčními prostředky zasypali uniklé provozní kapaliny. Na místě je i Policie ČR, která šetří příčinu nehody. (mp)